Şirket Profili
Uzun yıllardan beri yüzme havuzları, süs havuzları, yapısal jakuzi (masaj havuzu), sauna, buhar banyosu (Fin hamamı) ve Türk hamamı konularında malzeme temin ederek montajını yapan ve işin başından sonuna kadar her aşamada teknik destek veren firmamız, edinmiş olduğu deneyimi kalifiye teknik elemanları ile birleştirerek sorunsuz hizmet anlayışı ile bu sektörde daha uzun yıllar hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Firmamız, uzman kadrosu ile Ankara başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illeri ve yurtdışına havuz sistemleri konusunda etkin çözümler sunmaktadır. Yüzme havuzları, süs havuzları, jakuzi ve saunalar, Fin ve Türk hamamları, fıskiyeler, şelaleler vb. tüm işlerinizde keşif ve projelendirme aşamasından başlayarak inşaat ve teslimat aşamalarına kadar tüm süreçte ihtiyaç ve taleplerinize uygun çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Siparişini aldığımız işi taahhüt ettiğimiz sürede tamamlayarak istenen nitelikte sizlere teslim ediyoruz.

Havuz ekipmanları ve havuz kimyasalları satışı da yapan firmamızdan havuz filtrasyon malzemeleri, sirkülasyon pompaları, havuz aydınlatma ekipmanları, dezenfeksiyon sistemleri, paslanmaz çelik merdivenler vb. havuz ekipmanları ile PH düşürücü/yükseltici, granül/tablet/sıvı klor, yosun önleyici, sıvı parlatıcı, sıvı çökeltici, filtre temizleyici vb. muhtelif havuz kimyasallarını temin etmeniz mümkündür.

Havuz sistemleri uygulamalarının yanı sıra LIBER temizlik ekipmanlarının bayiliğini yapmakta olan firmamız, bireysel ve profesyonel temizlik ürün ve ekipmanlarının satışını da yapmaktadır. LIBER'in farklı amaç ve kullanım alanlarına yönelik ürünleri ile konutlar, işyerleri, hastaneler, oteller, alışveriş merkezleri, mağazalar, okullar, ofisler, plazalar ve tüm mekanlarda gerçek hijyen sağlamanıza yardımcı oluyoruz. Zengin ürün çeşitliliği ile tüm mekanların temizliği için profesyonel çözümler sunuyoruz.

Hızlı, sorunsuz ve çözüm odaklı hizmet anlayışımızla amacımız, sektörde uzun yıllar hizmet vermeye devam etmektir.

  • Havuz sistemlerinde geniş çalışma alanı ile her talep ve ihtiyaca yönelik çözüm üretmek
  • Zengin ürün çeşitliliği ve geniş stoklarımızla tüm temizlik ekipmanları ihtiyaçlarınızı karşılamak
  • Siparişlerinizi hızlı ve istenen nitelikte teslim etmek

Misyonumuz
  • Sektörümüzdeki yenilik ve gelişmeleri takip etmek, çalışmalarımızı sürekli geliştirmek
  • Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve çözüm ortaklarımıza ekonomik katma değer sağlamak
  • Dürüst ve özenli çalışmalarımızla müşterilerimizin daimi tercihi olmak

Vizyonumuz
Kazım Karabekir Cd. Nizamoğlu İşh. 72/16 Altındağ-ANKARA